Znáte největšího strašáka autobazarů?


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Kdyby všichni lidé nakupovali nebo prodávali svá auta bez prostředníka, autobazarům by za chvíli nezbylo ani na slanou vodu. Prodej na vlastní pěst mohou ale někdy doprovázet komplikace, proto se vyplatí využít kvalitní a bezplatnou pomoc Fair Play Auto.

V čem autobazary nejvíce podvádějí?

Několikrát do roka se v médiích objeví články o pochybném nebo přímo podvodném jednání autobazarů, které odhalily pečlivé kontroly ČOI a dalších organizací. Nejčastější výtky směřují k nebezpečnému maskování havarovaných vozidel, jejich omlazování, přetáčení tachometru či změně původu vozidla. Samozřejmostí je také co nejnižší výkupní cena starého vozu a naopak vysoká přirážka při jeho prodeji. Není se čemu divit, autobazary si nějak na živobytí vydělat musejí a v ceně jejich služeb je nějaká ta inzerce a podpora prodeje…

Ovšem k místnímu koloritu také patří jednostranně nevýhodné smlouvy, které kupci téměř znemožňují reklamovat skrytou vadu. Slova jako GARANCE nebo OVĚŘENÝ PŮVOD ve skutečnosti vůbec nic neznamenají.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přímý prodej je vždy nejvýhodnější

Na stránkách Fair Play Auto je možné pohodlně nakupovat i prodávat auta napřímo –  bez prostředníka, neplatí se zde žádné provize ani není nutné uzavírat jednostranné smlouvy. Profesionální inzerce automobilů snižuje na minimum možná rizika a také zbytečné následné investice.

V rámci programu ochrany kupujícího je možné nechat si prověřit historii vozu skrze certifikát CEBIA a to za zvýhodněnou cenu. Technický stav vozidla pečlivě prověří smluvní partneři a každý kupec si jistě vybere i z výhodných nabídek financování a pojištění vozu.

Chcete koupit auto bez bazaru a přitom si užívat komfortu a pohodlí ověřené inzerce? Pak určitě navštivte stránky Fair Play Auto a užívejte si všech výhod on-line bazarové prodeje. Určitě oceníte i  intuitivního autorádce, který z nabídky ojetých vozů vyhledá přesně ta auta, která odpovídají vašemu profilu a finančním možnostem.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook