Profi nehtové studio i ve vaší kuchyni


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Dokonale vytvarované a upravené nehty jsou tou nejlepší vizitkou každé ženy. Ne vždy máme ale dostatek času a peněz na návštěvu nehtového studia. Navíc ženy jsou od přírody tak trochu experimentátorky, proč si tedy nevyzkoušet profesionální úpravu nehtů v pohodlí vlastního domova?

Pevný základ  – to je startovací sada!

Stejně jako nevykouzlíte z podřadných surovin lahodný nedělní oběd, neobejdete se ani domácí modeláž nehtů bez profesionálních pomůcek. Pokud jste kouzlu gelových nehtů propadla, určitě se poohlédněte po vhodné startovací sadě. Startovací sada na gelové nehty z e-shopu www.nehtyprofi.cz je k dostání v několika variantách. Tou základní je možnost vybrat si tu s UV lampou nebo bez ní. Obvyklým vybavením pak obvykle bývá několik druhů gelů, gilotina, pilníky, štětec na gel a nezbytná pomerančová dřívka.

Hodit se může i startovací sada na Gel-laky. Gel-laky se nanáší velmi snadno. Pokud si vaše maminka, sestra nebo babička zvládne nalakovat nehty, určitě bude nadšená i z této novinky. Vždyť kdo by netoužil po krásně nalakovaných nehtech, které vydrží opravdu dlouho? Udělejte svým blízkým radost na jejich svátek či narozeniny nebo poraďte, kde mohou šikovně utratit peníze, které dostali od Ježíška. Na stránkách e-shopu www.nehtyprofi.cz jsou všechny sady k dostání za bezkonkurenčně nízké ceny, které často ještě vylepší příjemné slevy.

Gelové nehty v módních barvách

Aktuální trendy domácí přípravě gelových nehtů svědčí. V kurzu je totiž například jednoduchá tmavě šedá nebo modrá plocha, kterou mohou ale nemusí ozdobit drobné aplikace. Pokročilejší uživatelky pak určitě zaujme metoda ombré (kterou mohou šikovně zkombinovat se stejně upravenými vlasy, rty nebo očními stíny) nebo gelové nehty s neuvěřitelnými vzory fólií s efektem rozbitého skla. Trendy jsou i gelové nehty s jednoduchými geometrickými vzory, které zvládne vyrobit každá jen trochu šikovná nehtařka třeba za pomoci zdobící fólie na nehty.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook