Přečetl si knihu, pak postavil léčivou pyramidu


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné. Své o tom ví i Václav Blažejovský z Března u Chomutova. Před lety si přečetl jednu útlou knihu a ta mu změnila celý život. Rozhodl se na vlastní kůži ověřit teorii, kterou se zabýval už Alexandr Veliký nebo Napoleon Bonaparte…

Když v roce 1799 navštívil Napoleon Egypt, jeho první kroky vedly k velké Cheopsově pyramidě. Slyšel o silné přírodní energii, která se v ní koncentruje. Když o několik hodin později z nitra pyramidy vyšel, byl bledý a do konce života o svém zážitku odmítal mluvit. Co se tehdy velkému vojevůdci přihodilo? Václav Blažejovský to přinejmenším tuší.

Jeho dávné setkání s knihou Tajemství pyramid od Chaila El Hakima vyústilo v celoživotní zápal. Nejdříve pověstem o zázračné energii Země a Vesmíru moc nevěřil, ale rozhodl se, že si to přece jenom vyzkouší. Dnes z jeho poznatků těží i mnohé známé osobnosti – například Josef Váňa i se svými závodními koňmi a Pyramidy Blažejovský se staly ve světě alternativního přístupu ke zdraví fenoménem.

Když úředník zírá

Vojáci během první světové války věřili, že žiletky vystavené měsíčnímu světlu za úplňku se ztupí. Ale i dlouho poté patřily žiletky mezi nedostatkové zboží. Československý inženýr Karel Drbal proto přinesl na patentovací úřad převratný vynález – ostřítko na žiletky ve tvaru pyramidy. Mluvil přitom o tajemné zemské síle a výzkumech jakéhosi Bovise. Ještě něž ho nevrlý úředník nekompromisně vyhodil, podařilo se Drbalovi podstrčit mu jedno ostřítko na ukázku. Už po týdnu překvapený muž udělil jeho vynálezu patent číslo 91304 a pyramidovým ostřičům se otevřela cesta do světa. Byly z plastu a skutečně se dobře prodávaly.

Pyramidální energie ale umí mnohem víc, než jen obnovit drobné krystalky na ostří žiletky. Jak by se vám líbilo nechat si takříkajíc dobít baterky jenom tím, že si pod takovýhle jehlan lehnete? A co takhle aplikovat léčivou bioenergii přímo na svá bolavá záda nebo klouby? Pyramidy Blažejovský vám to umožní.

Pyramidy na vystave - Blazejovsky

Pyramida do každé domácnosti

Pozitivní účinky pyramidální energie si můžete ověřit na vlastní kůži. Stačí díky malé pyramidě zharmonizovat a nabít vodu v 0,5 litrové lahvi. Použijte ji pro výživu řezaných květin a do jiné vázy umístěte do běžné vody z vodovodu tu samou kytici. Ta první vydrží ve skvělém stavu o mnoho déle.

Můžete také provést svůj vlastní pokus se žiletkami nebo použít pyramidu pro odvrácení škodlivého elektromagnetického záření z telefonu nebo obrazovky počítače. Kladně nabitá voda se zase dá použít při léčení celé řady neduhů od ekzému počínaje po ostruhy na chodidlech konče a pobytem pod pyramidou dokonce nasměrujete tuto bioenergii na problematická místa přímo. Pyramidy Blažejovský jsou vyráběny z veskrze moderních materiálů (plast, fotofolie s širokým výběrem potisků), takže jejich přítomnost na vašem pracovním stole nebo kuchyňské lince nikoho nepřekvapí. Můžete tedy jejich léčivé účinky testovat úplně nenápadně a diskrétně.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook