Oáza klidu a odpočinku v centru Prahy


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Za luxusní relaxací v podobě kvalitních lázeňských procedur, které prospějí vašemu tělesnému i psychickému zdraví, už nemusíte jezdit nikam daleko. Lázně JUPITER leží téměř v centru Prahy poblíž zastávky metra Kačerov a nabízejí široké portfolio služeb pro zdraví a krásu pěkně pod jednou střechou.

Řešení přímo na míru

V lázních JUPITER umí vyřešit celou řadu zdravotních komplikací a problémů. Poradí si například s nachlazením, bolestmi hlavy, nadbytečným tukem, celulitidou, bolestí zad a krční páteře nebo třeba s vráskami. Aby každá návštěva lázní proběhla k maximální spokojenosti klienta, patří ke každé zahájené lázeňské kůře také vstupní pohovor. Zde jsou upřesněny všechny požadavky a problémy lázeňského hosta a následně je doporučeno nejvhodnější řešení, přesně podle zdravotního stavu i finančních možností.

Vynikajících výsledků dosahují v lázních JUPITER i v oblasti pohodlného odstranění přebytečného tuku. Bezbolestná neinvazivní liposukce je vyhledávána muži i ženami jakéhokoliv věku. V nabídce je hned několik možností od kryolipolýzy až po ultrazvukovou nebo radiofrekvenční liposukci. Dokonalé postavy je tak možné dosáhnout i bez bolestivých chirurgických zákroků a nutnosti strávit delší čas v nemocnici.

jupiter

Účinný odpočinek prospívá zdraví

Orientální procedury bojují s fyzickou únavou i duševním vyčerpáním už od starověku. V lázních JUPITER vybírají jen ty nejlepší techniky. Například turecké uvolňující masáže hammam umí tělo dokonale zrelaxovat, omladit a revitalizovat. Masáž je prováděna pomocí jemné pěny, díky níž je celá procedura ještě příjemnější.

Vyškolený personál samozřejmě ovládá na profesionální úrovni i mnoho dalších druhů masáží. Za všechny uveďme například očistné lymfatické masáže, které jsou vhodné na udržení dobrého zdravotního stavu, bezchybného vzhledu i fyzické kondice. Zcela jistě je využijí nejen lidé se sedavým zaměstnáním ale všichni, kteří často pociťují únavu nebo trpí stále se zhoršujícími zdravotními potížemi. Lymfatická masáž je prováděna v optimální kombinaci přístrojové a ruční masáže, která podpoří očistu a detoxikaci organismu a povzbudí lymfatický systém.

Navštivte lázně JUPITER a sami se přesvědčte o vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Odcházet budete doslova jako znovuzrození a navíc jistě uvítáte příjemný bonus v podobě výhodného programu Klubu pevného zdraví JUPITER.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook