Kdo jsme?

Jsme internetový magazín zaměřený na mladou komunitu. Naším cílem je vytvořit pro vás kvalitní obsah pro česky mluvícího uživatele.

Proč to děláme?

Ve světě existuje spousty kvalitních e-magazínů, kdežto náš, český, trh v této oblasti zatím značně pokulhává. Rád bychom vyplnili prázdné místo na trhu a byli vám domovem pro každodenní chvilky odpočinku a relaxace.

Jak to začalo?

Počáteční myšlenka vytvoření projektu ViralWorld.eu vznikla v listopadu 2014, počáteční kámen projektu padl ovšem až měsíc na to, tedy v prosinci 2014.

Na co se můžete těšit?

Budeme nahrávat jak kvalitní články, kde se uživatel možná bude muset i trošku zamyslet, tak ale i srandičky, vtípky a jak už název napovídá, najdete u nás v budoucnu spoustu viralit, jak obrázků, tak videí.

Co očekáváme?

Spokojenou a hlavně aktivní komunitu. Jak jste si nejspíš všimli, máte možnost komentovat články, být aktivní na našem Facebook profilu. Všechny tyto aspekty jsou naším hlavním hnacím motorem, pro neustále zkvalitňování ViralWorld.eu

Chceš se přidat?

Jsme PRO! Hledáme kreativní jedince, kteří by nám pomohli s ViralWorld.eu. Nemáme žádná náročná kritéria, stačí zdravý rozum, věk alespoň 15 let, dobré komunikační schopnost, zmáknutou gramatiku a schopnost spolehlivě pracovat v kolektivu. Za to ti slibujeme mladý kolektiv, hodně srandy a do budoucna třeba i finanční ohodnocení.

Pokud máš nápady jak projekt vylepšit, chtěl by ses k nám přidat a nebo nám jen chceš napsat, piš na email : info@viralworld.eu

Momentálně se o Vaší zábavu starají : 

Warendo - zakladatel projektu

Hilfak - autor komiksu Starej Fred

Miky - web developer