Nový dům za cenu nájmu? Je to možné!


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Mít vlastní bydlení je zcela jistě snem každého člověka. Moderní zděné domy nebo dřevostavby na klíč patří mezi nejdostupnější a zároveň nejvariabilnější řešení, které v nabídce realit lze najít. Získat tak vlastní dům za cenu nájmu není vůbec nereálným požadavkem.

Certifikované domy se zárukou kvality

Domy na klíč lze v našich končinách sehnat pohodlně už několik let, ale nový projekt www.domy-drevostavby-na-klic.cz vnesl do tohoto oboru nový svěží vítr. Nabízí hned čtyři typy staveb: ŠVÝCARSKÉ zděné domy na klíč, KANADSKÉ dřevostavby na klíč, ŠVÝCARSKÉ zděné hrubé stavby a kanadské HRUBÉ DŘEVOSTAVBY. Vše zaštiťuje svými znalostmi i umem zkušený stavbyvedoucí, který působí v oboru více než 35 let, z toho 30 let jako prestižní stavbyvedoucí. Pod svým patronátem má například počítačovou učebnu ČVUT, pětihvězdičkový hotel a úctyhodný počet rodinných domů.

Na domy na klíč je vždy používán ten nejkvalitnější materiál, například pravá pálená cihla POROTHERM, pravá pálená střešní taška TONDACH (certifikační záruka 33 let) a kvalitní izolační materiály.

Dřevostavby na klíč a rodinné domy na klíč jsou navrhovány a budovány podle certifikovaných projektů a postupů. Vše je zaměřeno především na kvalitu výstavby, ideálně vyřešenou akustiku, term izolaci a nízkoenergetický provoz. Samozřejmostí je i projektové řízení výstavby zahrnující ošetření rizik během prováděných prací. Projekt www.domy-drevostavby-na-klic.cz je také jediným držitelem prestižní kanadské certifikace SOLID WOOD CONSTRUCTION.

15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1

Seznamte se: DŮM ZA CENU NÁJMU

Věděli jste, že hypoteční úvěr lze nastavit tak, aby vás ve výsledku stál nový dům méně než tradiční český nájem? Zděné domy i dřevostavby dokáže takto výhodně zafinancovat náš zkušený bankéř, který má v realizaci osobních i podnikatelských úvěrů více než 30 let praxi.

Jedinečné záruky a jedinečné technologie: to je naše motto, které nás výstižně charakterizuje. Například v provedení standard nabízíme jako řešení pro velké plochy izolační trojsklo a součástí dodávky je i luxusní koupelna Richter and Frenzl. Nízkoenergetické domy na klíč a s nimi i všechny ostatní projekty jsou vybaveny zárukou na střešní systém po dobu 33 let, 10 let na nosný a konstrukční systém domu a pojištěnou 5 letou záruku ALL INCLUSIVE.

Novinkou v naší nabídce je sleva 200 00 korun slevu zdarma na luxusní podlahu a praktické podlahové topení do koupelny. Součástí projektu je vždy DPH 15%, kompletní projektové zpracování i základová desky. Navštívit nás můžete v obchodním centru Ocelářská v Praze u O2 Arény a v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. Sen o šťastném rodinném bydlení a finanční stabilitě nikdy nebyl dostupnější. Pojďte ho prožít s námi!

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook