Nejlepší dárek po stromečkem? Ten nečekaný!


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Výběr dárku pro dědečka nebo třeba vzdálenou tetu může být leckdy oříšek. Největší radost jim jistě uděláte, když jim koupíte něco s tématem jejich oblíbených koníčků. Kupovat konkrétní věci do modelářské dílny nebo kosmetického salónu je ale leckdy nemožné. Co ale vyzkoušet nějaký vtipný dárek? Jejich výběr je široký a v kvalitním e-shopu je navíc najdete přehledně roztříděné do praktických kategorií, ve kterých si vybere opravdu každý.

Není gadget jako gadget

Vlna gadgetů (vtipných, netradičních a jinak zajímavých dárků) už dominuje trhu s (nejen) vánočními dárky několik let. Na internetu se vyrojilo e-shopů s vtipnými dárky doslova jako hub po dešti. Jak se v nich tedy vyznat? Zaměřte se na ty, které nabízejí jen pečlivě vybraný sortiment s výrobky skladem (nechcete přece čekat tři týdny, než vám vybraná vychytávka dorazí přímo z Číny).

E-shop Gifťák.cz přináší všechna pozitiva rychlého a bezpečného nákupu na internetu. Certifikát Ověřeno zákazníky a Spolehlivá firma jsou záruko uspokojenosti. V e-shopu najdete například kromě tradičního rozdělení dárků PRO MUŽE a Pro ŽENY, také kategorie PRO DÍTĚ, VHODNÉ NA SVATBU, Z LÁSKY a další. Každého komiksového fanouška určitě potěší 3D HRNEK SUPERMAN, ale zajímavou praktickou keramiku tu například objevíte i pro kamaráda fotografa, kutila nebo milovníka piva.

Máte mobil? Máte dárek!

Chytrý mobilní telefon má dnes už skoro každý. Problém s tím, jak okamžitě přehrát rodinné fotografie přátelům či známým ale zůstává. Kopírování fotografií do PC nepatří zrovna k nejrychlejším řešením, ale znáte SMARTPHONE PROJEKTOR 2.0?

Tato šikovná vychytávka promítne cokoliv z mobilu přímo na zeď s až osminásobným zvětšením. Stačí přiložit mobil k zadní části a pomocí chytrých čoček zaostřit obraz. Zhasněte a užívejte si nevšední promítání s retro nádechem.

gift

Dárky na poslední chvíli

Vánoční čas se rychle blíží a na nakupování vánočních dárků nikdy není tolik času, kolik bychom chtěli. Ale stejně nepříjemná situace nás může potkat i při nečekaném pozvání na oslavu u přátel. Milovnici rychlého občerstvení (nebo naopak pečlivou dietářku) může pobavit BALZÁM NA RTY FAST FOOD ve třech variantách, strýčka se smyslem pro humor zase PISTOLE NA MOUCHY.

Dárky za pár korun zato s nápadem často potěší nejvíce. Při nákupu v e-shopu Gifťák.cz se nemusíte bát ani drahého poštovného (balné si neúčtují). Kromě osobního odběru v Brněnské provozovně, který je zdarma, můžete vybírat i z cenově výhodných odběrných míst DPD a PPL Parcel shop nebo Uloženky. A samozřejmě si můžete za stále velmi příjemnou cenu nechat balíček s dárky doručit až k vám domů.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook