Nejčastější chyby při výběru moderní obývací stěny.


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Ani hodiny a hodiny strávené brouzdání po internetu a čtením časopisů o bydlení nezaručují, že váš nový obývací pokoj bude za něco stát. Některé chyby se totiž mezi lidmi často opakují. A které jsou ty nejčastější?

Moderní obývací stěny mají svá pravidla.

Není dobré podřídit celé zařízení místnosti jednom typu dřeva, i když to na první pohled vypadá dobře. Jakmile ale do rovnice započítáte všechny doplňky (od pokojových květin až po bytové textilie) zjistíte, že přílišná „přeladěnost“ způsobí odsunutí nábytku až někam do pozadí. Mnohem lépe vypadá kombinace 2-3 barev dřeva,samozřejmě v rozumné míře. Jak na to je kvalitně popsáno třeba na stránkách Nábytek-dnes.cz.

Zamyslete se i nad barvou stěn. Například velmi častá kombinace meruňkové nebo béžové výmalby ve spojení se světlým bukovým nábytkem se tváří studeně a odtažitě, i když samostatně působí tyto prvky jako teplé.

40239_img_

Prohlédněte si, jak vypadají barevné obývací stěny na vhodném pozadí ZDE.

Nábytek postavený v jedné dlouhé stejně vysoké řadě může být ovšem barevně sladěný přímo božsky a přesto výsledný dojem nedopadne nejlépe. Místnost musí působit vyváženě po všech stránkách. Tento efekt sem spolehlivě vnesou různě vysoké skříňky a komody, esteticky doplněné textilními doplňky či obrazy na stěnách. Další zajímavé nápady najdete na IDnábytek.cz.

Jak by mohla vaše ideální obýváková stěna vypadat se můžete podívat ZDE.

Obývákové stěny na internetu –  hledejte je chytře.

Určitě to znáte. Konečně najdete e-shop, který nabízí přesně to, co požadujete. A pak už jen klikáte a klikáte ve snaze prokousat se několika stovkami nabízených položek. Nejspíš jste ještě nenarazili na opravdu moderně provedený e-shop T-nábytek. Jeho součástí je mimo jiné uživatelsky příjemný FILTR, který možňuje vybrat si obývací sestavy například podle použitého materiálu, barvy nebo dekoru. Svým zákazníkům navíc nabízí dopravu zdarma a možnost objednání výnosu a profesionální montáže nábytku.

Vyzkoušejte si uživatelský příjemný e-shop s nábytkem T-nábytek nezávazně teď HNED.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook