Nehty jako ze salónu ve vlastní režii


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Krásné a upravené ruce jsou devízou každé ženy. Pro luxusně vypadající umělé nehty, které jsou dnes tak moderní, už nemusíte do kosmetického salónu. Zvládnete je bez problémů vytvořit i v pohodlí domova.

Šikovný pomocník je základ

Na opravdu elegantní a vzhledově bezchybné nehty budete potřebovat víc, než jen sadu barevných laků a špetku třpytek. Broušení nehtů patří k velmi důležitým krokům v dokonalé péči o ruce. Bruska na nehty je ve vaší koupelně stejně potřebná jako například kartáč na vlasy.

Výběr kvalitní brusky není zrovna nejlevnější, proto byste si měly dobře rozmyslet, co od ní očekáváte. Především by měla být lehká a dobře padnout do ruky. Po půlhodinové úpravě nehtů na rukou i na nohou byste si pokud možno neměla přivodit zánět šlach. Měla by být přenosná, abyste si při manikůře nebo pedikůře mohla udělat pohodlí i v obýváku.

Pokud plánujete společnou úpravu nehtů například s kamarádkou nebo kolegyní z práce, poohlédněte se po tichém modelu, který vám umožní nerušenou konverzaci nad šálkem kávy. Frézky na nehty, ze kterých budete vybírat, by také měly pocházet od známých značek. Jen tak máte jistotu, že až budete potřebovat náhradní brusné kotoučky, nemusíte kvůli tomu kupovat i novou brusku, protože náhradní díly jednoduše nebudou k sehnání.

15920-bruska-jd105-jsda

Špička na evropském trhu

Hledáte brusku na nehty, která vám výrazně urychlí práci a zároveň i něco vydrží? Frézky JSDA Power patří ve svém oboru k těm nejprodávanějším na evropském trhu. Všechny modely mají výkon 35 W a bruska na nehty JSDA JD105H dokonce 65 W. Může tedy bez problémů sloužit i jako bruska na pedikůru, což šetří váš čas i peníze.

Díky svému ergonomickému tvaru padne přesně do ruky (vibrace jsou potlačeny na minimum) a práce s ní je velmi rychlá a přesná. Ovládání přes nožní pedál dokáže měnit rychlost od 0 do 35 000 otáček za minutu. Navíc se nepřehřívá a její provoz je téměř bezhlučný. Můžete ji přenášet z místa na místo a její příjemně růžová barva vás pozitivně naladí při každé práci. Balení navíc obsahuje hned čtyři kusy brusných fréz a přikoupení každé náhradní vás bude stát pouze 30 korun. A to je mnohem méně, než si za své služby účtuje kosmetický salón, co říkáte?

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook