Kvalitu spánku může ovlivnit i maličkost


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Zdravý a posilující spánek není v dnešní době vůbec samozřejmostí. Jeho kvalitu ovlivňuje celá řada faktorů od klidného prostředí až po vydatnost večeře. Neméně důležité je ale pohodlí. Pohodlné noční prádlo, které nikde neškrtí a příjemně se nosí, dokáže se spánkem zázraky.

Pyžamo nepatří jen do ložnice

Myslíte si, že noční prádlo musí být nutně neforemné a pytlovité? Že neumí zvýraznit ženské přednosti tak, aby dostatečně vynikly? Pak jste ještě nepoznali pohodlnou a praktickou módu do ložnice. Moderní noční prádlo není zdaleka určeno jen pro čtyři stěny ložnice. Elegantní střihy a dobře zvolené materiály snadno udělají z noční košile nebo pyžama pohodlný domácí oděv, který ani nebudete chtít sundávat.

Zvláště pyžama často od pohodlných domácích oblečků (které obvykle stojí výrazně více) na první pohled ani nepoznáte. Mezi oblíbené typy pyžam pro muže patří ta s trikem nebo se zapínám na knoflíky. Ženské střihy kladou důraz na tvarovaný horní díl (žádné pytle nebo krabice, které znáte z babiččiny skříně) a elegantní vzory s patřičnou dávkou hravosti. Dětská pyžama zase sází na oblíbené motivy a pestré barvy.

6574066213_b2a5fcc82d

Noční košile, které jsou šik

Noční košile, které umí připoutat pozornost k ženským přednostem i bez použití zbytečné vulgarity a odhalování, určitě ocení všechny ženy a dívky, kterým není lhostejný jejich vzhled. Pohodlné noční košile mohou zároveň i skvěle vypadat. Vysoký podíl kvalitní bavlny je zárukou příjemného nošení.

Kategorie noční košile má ale přichystáno něco i pro pány. Trochu legrace a vtipu vykouzlí například pohodlné čepičky nebo legrační potisky, které udělají dojem i na sousedské pyžamové párty. Takovou výbavu v běžné obchodní sítí nenajdete, musíte se proto poohlédnout po specializovaném e-shopu.

Internetový obchod www.naspani.cz má všechny své produkty skladem, odpadá tedy dlouhé čekání na expedici zásilky. Pokud hledáte praktický a nápaditý vánoční dárek, jste na správném místě. Odeslání je odbaveno v řádu 24h a při nákupu nad 1000 Kč budete mít i dopravu zdarma. Materiály vysoké kvality (bavlna i viskóza) stejně jako veškeré zboží vyrobené pouze v EU jsou samozřejmostí. Příjemným bonusem navíc je první výměna zboží zcela zdarma. Rychlý a nákup kvalitního nočního prádla přímo z pohodlí vašeho domova nebyl nikdy jednodušší!

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook