Jakou školu pro kreativního teenagera? Zkuste multimediální obor


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Studijní obor cestovní ruch patří mezi ty nejžádanější. Existuje ovšem způsob, jak se v něm bez problémů prosadit. Absolventům nejvíce pomohou zkušenosti získané přímo v terénu a znalost několika cizích jazyků. To a ještě mnohem více nabízí střední škola cestovního ruchu ARCUS v Praze.

Dovednosti získané praxí

Oblíbenost České republiky mezi zahraničními návštěvníky neustále vzrůstá a stále více našich krajanů touží strávit příjemnou dovolenou v zahraničí. Od nezapomenutelných zážitků je může oddělit jediné – amatérský přístup pracovníků cestovní agentury. Obor cestovní ruch totiž není jen o dobré znalosti jazyků a zeměpisu. Skvělá škola by měla své studenty seznámit také se znalostmi z oblasti výpočetní techniky, práva, ekonomiky, zeměpisu cestovního ruchu, průvodcovství, účetnictví, obchodní korespondence a samozřejmě i se základy psychologie. Přesně to nabízí těm nejšikovnějším teenagerům střední škola cestovního ruchu ARCUS Praha.

Dva jazyky jsou tu vyučovány už od prvního ročníku a to rodilými mluvčími. Ostatní předměty vyučují pouze profesionální učitelé a odborníci z praxe. Důraz je kladem především na individuální rozvoj schopností každého žáka a získávání praktických zkušeností v terénu. Střední škola ARCUS zprostředkovává studentům praxi přímo v cestovních kancelářích. Nechybí ani zeměpisné exkurze nebo výměnné pobyty v Anglii, které přispívají k upevnění znalosti cizího jazyka.

skola

Absolventi, kteří okamžitě naleznou uplatnění

Každý rok nabízí střední škola ARCUS v přijímacím řízení místo 25 nejnadanějším žákům, kteří mohou ve svém vysněném oboru pracovat hned po ukončení školy (nebo dále studovat). Uplatnění absolventů je opravdu široké. Mohou pracovat jako programátoři, specialisté na marketing, DTP pracovníci a další.

I když se střední škola ARCUS nachází v Praze, ke studium jsou přijímáni i uchazeči z jiných koutů republiky, škola jim totiž nabízí příjemné ubytování. Statut soukromé školy umožňuje vést výuku moderními metodami – každý žák například dostane nový iPad ke studiu zdarma. Školné se hradí ve výši 22 900 Kč za rok a všem žákům jsou poskytnuty sešity i učebnice zcela bezplatně.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook