Jak nejlépe zazimovat zahradu? Vsaďte na kvalitní zakrývací plachty


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

S přicházejícím chladným počasím a ostrým zimním sluníčkem byste měli myslet na dobrou ochranu všech důležitých věcí, které musí přes zimu zůstat na dvoře. Rozestavěný domek, zahradní traktůrek nebo hromadu nezpracovaného dřeva je třeba důkladně ochránit před vlhkostí i agresivním slunečním zářením. Řešením jsou kvalitní zakrývací plachty a právě takové nabízí firma Plachty Petr Štěpáník.

Ochranu svého majetku svěřte profesionálům

Firma Plachty Petr Štěpáník působí na trhu už rovných dvacet let. Získané zkušenosti daly vzniknout mnoha výrobkům prémiové kvality, které zvládnou všechno, co od nich očekáváte. Hlavní složku sortimentu tvoří nepromokavé zakrývací plachty z pevného tkaného polyetylenu v různých velikostech (lze vyrobit i atypické rozměry podle přání klienta). Zakrýt s nimi lze vše od malých zahradních strojů až po velké plochy železničních vagónů nebo stohů sena.

Všechny plachty odolávají extrémním teplotám od -50°C až do 85°C a umí váš majetek ochránit i před vlhkostí, slunečním zářením a kyselými a alkalickými složkami v ovzduší. Na jejich spolehlivost a funkčnost se můžete vždy spolehnout, což se o nejrůznějších výrobcích z tržiště nebo levných hobbymarketů říci nedá. Firma Plachty Petr Štěpáník používá jen ty nejkvalitnější materiály a mimo to dbá i na snadné a spolehlivé upevnění zakrývacích plachet a stínících sítí.

Komplexně řešené stínící sítě na ploty jsou velmi zajímavou položkou sortimentu. Odrazová plocha stínících sítí na ploty nepustí dál nebezpečné UV záření a chrání tak před poškozením a blednutím barvy. Kromě plotů spolehlivě ochrání i venkovní dětské koutky, skleníky nebo altánky. Podle zvoleného typu může efekt stínících sítí dosáhnout až 90%! Nic lepšího na trhu nenajdete.

23

Nedovolte rozmarům počasí zničit vaše auto!

Věděli jste, že vaše auto může poškodit i obyčejná změna počasí? Právě počasí a s ním spojená zvýšená vlhkost nebo střídání teplot se významně podílí na snižování životnosti vašeho auta. Zvláště pokud váš automobil v zimních měsících převážně stojí na místě, měli byste zvážit nákup kvalitních zakrývacích autoplachet.

Použitý nylon je velmi pevný, ale zároveň lehký, takže zakrytí auta zvládne bez pomoci i starší osoba nebo žena. Není třeba se obávat ani ušpinění, plachta se pouze přehrne přes okraje auta. Z nabízených velikostí si navíc vybere opravdu každý.

Kamenný obchod firmy Plachty Petr Štěpáník najdete v obci Chvalčov v okrese Kroměříž. Objednávat můžete ale i přes kvalitně postavený e-shop nebo zvolit telefonický kontakt, email nebo fax. Odborně vyškolení pracovníci vám zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou s výběrem toho nejlepšího výrobku přesně na míru pro vaše potřeby.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook