Hledáš zábavnou střední školu? Vyzkoušej multimediální obor!


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Hledáš zábavnou školu, která ti během následujících čtyř let pomůže rozvinout tvou kreativitu a dovednosti? Pokud mezi tvé oblíbené předměty patří jazyky, hodiny informatiky, výtvarka a další předměty, ve kterých ti pouhé biflování nestačí, pak ti určitě bude vyhovovat studijní obor Multimediální tvorba.

Pražská škola cestovního ruchu Arcus otevírá i v tomto roce třídu pro studium multimediální technologie pro dvacet nejtalentovanějších žáků. Klasických přijímaček se bát nemusíš, místo nich dostaneš příležitost předvést to, co umíš nejlépe v talentových zkouškách. Plusové body ti přinesou i tvé oblíbené aktivity, například účast na olympiádách nebo různých projektech.

Multimediální tvorba – co to vlastně znamená?

Také sníš o střední škole, která by tě dokázala zbavit nudného biflovacího balastu a místo toho ti jednoduše umožnila rozvinout svůj talent? Studium Multimediální tvorba dokáže přesně tohle a ještě mnohem víc – vyučované obory jsou velmi pestré. V hodinách budeš používat například videokameru a točit svá vlastní videa, naučíš se upravovat fotografie, zdokonalíš se ve vytváření multimediálních prezentací nebo nahlédneš pod pokličku práce v reklamní agentuře. Nezapomínáme ani na jazyky, vždyť ty nejatraktivnější pracovní příležitosti jsou často k mání právě v zahraničí.

Pro studium na přestižní soukromé střední škole v Praze existuje celá řada pádných důvodů. Učitelé zde preferují individuální přístup, sami patří mezi zkušené odborníky a do výuky se často zapojují i odborní externisté z praxe. Škola má vlastní informační systém, kde rodiče uvidí pohodlně všechny známky a studenti si zase mohou stáhnout potřebné studijní materiály. Samozřejmostí je přístup na internet a do školních ateliérů i mimo dobu běžné výuky. Nechybí ani praktická výuka mimo školu a účast na různých tématicky zaměřených akcích.

student-1528001-640x480

Kde se uplatníš?

Po ukončení střední školy (mimochodem na povinnou maturitu z matematiky zapomeň) se rychle uplatníš v nejrůznějších oborech, může z tebe být například programátor, DTP pracovník, specialista na marketing a další. Problém nebudeš mít ani v zahraničí, protože všechny jazyky vyučují rodilí mluvčí.

Vynikající předpoklady budeš mít i pro další studium, ať už je tvým cílem výtvarná tvorba, studium fotografie, studium designu apod, obor Multimediální tvorba tě naučí přesně to, co budeš potřebovat.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook