Existuje kouření zbavené všech negativních účinků? Zjistili jsme to!


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Soustředěné vdechování kouře z některých druhů léčivých bylin má prokazatelně pozitivní zdravotní účinky. Jsou běžně využívány na poli inhalace nebo aromaterapie. Spalování s sebou ale přináší rizika v podobě uvolňování zplodin vzniklých hořením. Přichází tedy čas pro novou generaci kapesních vaporizérů, které zmíněným nedostatkem rozhodně netrpí.

U většiny aromatických bylin dochází k uvolňování účinných látek při mnohem nižší teplotě, než jaká je potřebná k hoření. Nedochází přitom k degradaci rostlinného materiálu doprovázenou vznikem karcinogenních a toxických látek.Jinými slovym, jde o přeměnu pevné látky ve vodní páru. Tento proces se nazývá vaporizace, použitá zařízení vaporizéry. Ještě donedávna šlo o těžkopádná monstra určená k postavení a stůl a napájená kabelem z elektrické sítě. Ale proces miniaturizace naštěstí dorazil i k nim.

Kapesní vaporizéry jsou absolutní novinka na trhu. Spojují v sobě pozitivní účinky stolních vaporizérů s lehkostí a kompaktností e-cigaret. Ty nejmodernější typy umí pracovat hned se třemi typy náplní; tekutými e-liquid, vaporizačním gelem a samozřejmě i s jemným sypaným tabákem nebo bylinkami.

series_7_vaporizer_kit

Nejlepší vaporizéry na trhu s velkou kapacitou i výdrží

Ohromná kapacita baterií, velké cartridge a díky tomu i maximální množství vyrobené vodní páry – to je sen každého správného vapora. A na trhu jsou dostupné hned dva vynikající kapesní vaporizéry, které umí tohle všechno.

Vaporizér OCB patří mezi kvalitní cenově dostupná 3v1 zařízení. Jeho obsluha je snadná. Stačí ho připojit k elektrické síti přiloženou USB nabíječkou a počkat několik minut, než bude připraven k použití. Pak stačí vložit cartridge se zvolenou náplní (sypané bylinky nebo tabák, náplň e-liquid nebo vaporizační gel) a užívat si příjemných prožitků.

Vapour PRO Series 7 je technická vychytávka pro vapor fajnšmejkry. Chytrá technologie sama pozná, jaká náplň byla dovnitř vložena a automaticky nastaví optimální teplotu a napětí. Léčivé a aromaterapeutické účinky vaporizéru jsou proto využity na maximum.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook