Bazén plný listí? S šikovnou plachtou minulost!


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Konec koupací sezóny s sebou přináší i hořkou příchuť v podobě nevyhnutelného jarního úklidu. Zanesený bazén je třeba zbavit nečistot a poté zhruba týden počkat, než se voda uvnitř důkladně prohřeje. Vhodně zvolená bazénová plachta si ale umí poradit s oběma zmíněnými problémy a zvládá toho ještě mnohem víc!

BBP UNIVERSAL 3

Řešení dostupné pro všechny

Kompletní zastřešení bazénů nebo lamelové rolety patří mezi finančně nákladné prvky. Plachty na bazény jsou mnohem levnější, ale v bezpečnosti a praktičnosti se jiným typům zastřešení bazénů bez problémů vyrovnají.Nejenže brání pádu nečistot a tím šetří váš čas i bazénovou chemii, ale dokáží vytvořit i tepelnou kapsu, která předchází tepelným ztrátám v průběhu noci a snižuje i odpar vody.

Jestliže je vaším snem prodloužit koupací sezónu už prvními teplými jarními dny a nafukovací lehátka schovat do sklepa až hluboko na podzim, dobře vám poslouží plachta na bazén v transparentí úpravě. Průhledná vrstva dovoluje slunečním paprskům procházet skrz a tím účinně ohřívat vodu.

CELOROČNÍ BEZPEČNOSTNÍ BAZÉNOVÉ PLACHTY

Bezpečnost bazénu na prvním místě

Obyčejné krycí plachty na bazény se mohou pro malé děti nebo domácí zvířata stát nebezpečnou pastí. Prohlubeň vzniklá váhou těla se rychle zaplní vodou – k utopení stačí při pádu na obličej i pouhých několik centimetrů. Okraj plachty lze také snadno nadzvednout nebo posunout, na což obvykle doplatí nejmenší domácí mazlíčci.

Celoroční bazénové plachty od společnosti Termobazény, která na trh v ČR přišla s bezpečnými plachtami na bazény jako jediná, podobnými nešvary netrpí. Plachta na bazén nikdy neleží přímo na vodní hladině, ale přesahuje okraj bazénu alepoň o 25 cm. Okraje plachty jsou vyztuženy hliníkovými nosnými trámy, které lze ukotvit do dlažby. Nehrozí tedy její posunutí ani propad. Nemusíte se obávat ani estetických dopadů na vaši zahradu. Bazénové plachty jsou dostupné hned v několika barevných variantách.

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook