6 situací, které vyřeší květinová kytice.


x Přidej se a bav se každý den i ty :)

Kytice pestrých květin patří mezi oblíbené dárky a ocení je jistě všechny ženy bez rozdílu věku. Pugét předaný ve správný čas vás ale může dostat i z celé řady průšvihů a nepříjemných situací, které byste jinak přestáli jen horko těžko.

1. Oslavy narozenin, výročí atd.

Patří k nejtypičtějším místům pro darování kytice. Luxusní květinové aranžmá může dokonce úplně nahradit dárek pro oslavenkyni, se kterým si už tak dlouho neúspěšně lámete hlavu.

2. Návštěva u rodičů přítelkyně ihned po pracovní době

Nic nezapůsobí na budoucí tchýni lépe, než když vystoupíte z vozu v zaprasených montérkách a podáte jí kytici bezchybně svěžích květin. Vždyť který muž by si dal tu práci a jako první zamířil do květinářství? Ona naštěstí nezná službu zvanou objednávka květin. Šikovný kurýr vám doručí vybrané květiny na smluvené místo a v přesný čas.

3. Nervozita na rodinných setkáních

Také nesnášíte, když se na vás vrhne tetička z pátého kolena, kterou jste už několik let neviděli a dožaduje se podrobností o vašem životě? Zastavte ji včas díky květinám, kytice tulipánů je pro tuto příležitost jako stvořená. A než na ni najde vázu, budete mít možná čas se odklidit do bezpečí.

22131784_big_1417590819

4. Když nestíháte smluvenou schůzku

Sebelepší omluva nemusí stačit přítelkyni, kterou jste už potřetí nechali čekat v poloprázdné kavárně, protože vám šéf naložil spoustu práce. Pro takové případy mějte v mobilu uložené číslo na spolehlivé květinářství a bude-li třeba, bleskově objednejte doručení květin přímo k vaší milé. Není to lepší než strohá telefonická omluva?

5. Jednání na úřadech

Byla na vás úřednice při minulém setkání nepříjemná tak, že byste ji nejradši strčili do nejbližší pece? Nevadí, hoďte to za hlavu a vydejte se do nejbližšího květinářství. Bohatě postačí levné květiny (například gerbery), které necháte svázat do malé kytice. Tu pak odneste se slovy díků k vašemu okénku a nezapomeňte připomenout, jak vám paní úřednice během minulé návštěvy báječně pomohla. Máte velkou šanci, že se z nepříjemné ropuchy stane na malou chvíli ochotná princezna.

6. Když jste na druhém konci světa

Osobnímu přání k narozeninám nebo významnému úspěchu se nic nevyrovná. Ale kytice květin doručená kurýrem spolu s osobním vzkazem je skoro stejně dobrá. Květiny Praha FanFan tulipán nabízejí široké možnosti ve výběru i doručení květin. Darujte nádhernou květinu. Darujte květinu svého srdce. Vyjádříte tím obdarované osobě lásku, obdiv a úctu. Nevadí že jste na na míle vzdáleni. Využijte možnosti rozvozu květin v Praze!

Mrkni i na další Zajímavosti z naší dílny ->

Facebook